Stok ve Depo Takibi

Satış ve alış faturalarınızla stok miktarlarınız anında güncellensin, güncel stok detaylarınıza anında ulaşın.

Stok Kaydı

Ürün ismi, kodu, KDV oranı gibi detayları ile stok kaydını tamamlayın. Faturalarınıza otomatik veri çekmek için hazır hale getirin.

İrsaliye ve Fatura Takibi

Sisteme işlediğiniz irsaliye ve faturalar ile stoklarınız anında güncellensin. Manuel işleme gerek kalmadan güncel stok adetlerinizi görüntüleyin.

Toplu Ürün Aktarımı

İşletmenizdeki bütün stokları tek Excel dosyası ile anında aktarın. Ürün takibinizi kolaylaştırın.

Stok Geçmişi

Müşterilerinize teklif vermeden ve mallarınızı tedarik etmeden önce stok geçmişinizden faydalanın. Stok güncellemelerinizi zamanında yapın.

Fiyat listenize dilediğiniz her yerden anında ulaşın!

Mal alış ve satış süreçlerinizi yönetirken güncel fiyatlandırmalarınızı anında görüntüleyin. İşletmenizi zorlamayacak şekilde adımlar atın.

Detaylı sipariş raporlarından faydalanın!

Ürün bazlı stok hareketlerinizi listeleyin. Tekliflerinizi detaylı raporlarınıza bakarak hazırlayın. İşletmenizin ticaretini hızlı şekilde tamamlayın.

Stoklarınızı güncel olarak takip edin, bütçenizi ona göre ayarlayın!

Azalan stok durumunuzu anında farkedin. Sipariş vereceğiniz zamanı doğru şekilde belirleyin. Satış kaçırmadan işletmenize değer katın.

Sıkça Sorulan Sorular

Stok takibi, bir işletmenin sahip olduğu ürünlerin miktarını, değerini ve hareketlerini takip etmek için kullanılan bir yöntemdir. Stok takibi, işletmenin depo veya mağazasında bulunan stokların tam olarak ne kadar olduğunu bilmesini sağlar.

Stok takibi yapmak için genellikle kullanılan iki yöntem bulunmaktadır: manuel stok takibi ve otomatik stok takibi. Manuel stok takibi, elle yapılan ve geleneksel yöntemlerle yapılan bir yöntemdir. Otomatik stok takibi ise genellikle bir stok takip yazılımı kullanılarak yapılır. EkoCARİ ile stok takibinizi kolaylıkla yapabilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Stok takibi işlemi, doğru bir envanter yönetimi için oldukça önemlidir. İşletmeler, stok takibini doğru ve düzenli bir şekilde yaparak, ürünlerin kaybını önleyebilir, stokta kalmış ürünleri azaltabilir, müşteri memnuniyetini artırabilir ve işletmenin karlılığını artırabilir.

İlgili Blog Yazılarına Göz Atın

Gelir Vergisi Beyannamesi Nedir?
Daha Fazla Oku

Gelir Vergisi Beyannamesi Nedir?

Geçen yılın gelirden elde edilen kazanca dair verilen yıllık gelir vergisi beyannamesi, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın açıkladığı oran ve sınırlara uygun olarak d