Gelir - Gider Takibi

İşletmenizin bütün para giriş ve çıkışlarını tek ekrandan yönetin. En önemli verilerinizi kontrollü şekilde tutun.

Gelir Takibi

Satışlarınızı, vadesi gelen tahsilatlarınızı, düzenli gelirlerinizi Ekocari uygulamasında kolayca takip edin. Güncel durumunuz hakkında her zaman bilgi sahibi olun.

Gider Takibi

İşletmenizin en önemli verilerinden olan gider kalemlerinizi detaylı şekilde işleyin. Dilediğiniz her yerden harcamalarınızı takip etmeye başlayın.

Gelir Gider Raporlama

Ay bazlı gelir ve giderlerinizi detaylı raporlamalarla karşılaştırın. KDV hesapları, tahsilat ve ödemeler detay dökümleri gibi önemli konularda raporlamalar ile zaman kazanın.

Nakit Akışı Takibi

Kazancınız ile birlikte personel, vergi, genel giderler gibi kalemleri beraber takip edin. Dilediğiniz kadar kasa ve banka ekleyin ve nakit akışınızı kontrol altına alın.

Satışlarınızı ve masraflarınızı detaylı şekilde yönetin!

Şirketinizin en önemli verilerini gözden kaçmadan programa işleyin. Şirketinizin büyüme adımları atarken eksiksiz bilgi sahibi olarak online takip edin.

İşletmenizin gider kalemlerini kayıt altında tutun!

Yaptığınız harcamaların ödeme vadelerini takip edin, bütçenizi ona göre ayarlayın. Gider kalemi bazlı raporlamalar ile dönemsel farklılıkları farkedin, harcalamalarınız kontrolünüz altında olsun.

Kasa ve banka arası işlemlerinizde zaman kazanın, tek ekranda görüntüleyin!

Nakit akışı durumunuzu tek ekranda listeleyin. Kasa ve bankalar arası transferlerinizi işleyin. Güncel bakiyelerinize hakim olarak carilerinize buna göre vadeler sunun.

Sıkça Sorulan Sorular

Satışlarınızı, tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi güncel olarak takip ettiğiniz işlemlere gelir gider takibi denir.

Gelir gider takibi ile satışlarınızı, tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi düzenli olarak takip ederek, işletmenizin gelişimine katkı sağlarsınız.

İlgili Blog Yazılarına Göz Atın

Gelir Vergisi Beyannamesi Nedir?
Daha Fazla Oku

Gelir Vergisi Beyannamesi Nedir?

Geçen yılın gelirden elde edilen kazanca dair verilen yıllık gelir vergisi beyannamesi, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın açıkladığı oran ve sınırlara uygun olarak d