Fatura Takibi

Faturalarınızı dilediğiniz her yerden kolayca kesin! İşletmenizin tahsilat ve ödeme operasyonlarını yönetirken zaman kazanın!

Hızlı Fatura Oluşturma

Kayıtlı cari ve stok bilgilerini faturaya otomatik çekin. Tek tek veri girmek zorunda kalmayın. Zamandan tasarruf edin ve iş yükünüzü azaltın.

Fatura Geçmişi Görüntüleme

Zaman zaman parçalı işlem yaptığınız faturaların geçmiş işlem kayıtlarını listeleyin.

Ödeme/Tahsilat Takibi

Faturaların vade tarihlerini kaçırmayın. Dilerseniz hesap ekstresini carilerinizle anında paylaşın.

Online Fatura Paylaşma

e-Fatura / e-Arşiv geçişinizi tamamladıktan sonra tek tuşla faturanızı gönderin, saklama ve listeleme alanlarından faydalanın.

Teklif Yönetimi

Dilediğiniz şablonu oluşturarak hızlı bir şekilde tekliflerinizi gönderin. Onaylandıktan sonra anında faturasını oluşturun. Cari işlem detaylarında görüntüleyin.

Kestiğiniz bütün faturaları tek ekranda listeleyin!

Oluşturduğunuz faturaları filtreleme alanlarını kullanarak listeleyin. İstediğiniz bilgiye anında ulaşın. Zaman kaybetmeden müşterinizle bilgi paylaşımı yapın. Ödemelerinizi aylık bazda değerlendirin. İşletmenizin durumu hakkında anında bilgi sahibi olun.

Fatura takip süreçlerinizin verimliliğini artırın, işletmenize değer katın!

Kurulum ve entegrasyon süreçleri ile uğraşmayın. e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye süreçlerinizi yönetin. Tek tuşla faturalarınızı gönderin. Online fatura takibi ile tasarruf sağlayın. Tahsilat ve ödeme süreçlerinizi hızlandırın.

Raporlama ekranları ile fark yaratın, işletmenizi daha hızlı büyütün!

Yaptığınız her faturalama işlemi anında raporlara yansısın, toplu veriler ile değerlendirmeleri daha rahat yapın. İşletmenin genel durumunu rapor çeşitliliği ile detaylandırın.

Sıkça Sorulan Sorular

EkoCARİ uygulaması sayesinde resmi fatura kesebilirsiniz.

Bir işletme için fatura takibi önemlidir, çünkü ödemelerini zamanında yaparak, tedarikçileri ile iyi bir ilişki sürdürmek, gecikme faizleri ödemekten kaçınmak ve kredi notunu korumak gibi birçok fayda sağlayabilirler. Fatura takibi, tedarikçi ve müşterilerinizle olan borç-alacak ilişkisini düzenli bir şekilde kontrol edebilmenize denir.

Geleneksel olarak excel ve defter üzerinden fatura takibi yapmak işleri karmaşık hale getirebilir. Bu sebeple işletmelerin tercihi Kolay ön muhasebe programı ekoCARİ oluyor. ekoCARİ ile fatura takibinizi düzenli olarak yaparak, tahsilatlarınızı da hızlandırabilirsiniz. Hemen siz de 14 gün ücretsiz kullanarak, ekoCARİ'nin fatura takibi özelliğini deneyebilirsiniz.

Fatura takibi yaparak, ödeme sürelerini takip edebilirsiniz. Bu sayede, faturalarınızı zamanında işlem yapabilirsiniz.

Fatura takibi yaparak, alacak ve borçlarınızın takibini yapabilirsiniz. Bu sayede, ödeme yapmanız gereken kişileri belirleyebilir ve ödeme yapmanız gereken tutarları takip edebilirsiniz. Fatura takibi yaparak, nakit akışınızı daha iyi yönetebilirsiniz. Bu sayede, ödeme tarihlerine göre bütçe yapabilir ve ödeme planları hazırlayabilirsiniz.

İlgili Blog Yazılarına Göz Atın

Gelir Vergisi Beyannamesi Nedir?
Daha Fazla Oku

Gelir Vergisi Beyannamesi Nedir?

Geçen yılın gelirden elde edilen kazanca dair verilen yıllık gelir vergisi beyannamesi, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın açıkladığı oran ve sınırlara uygun olarak d