Mali Müsavirler EDATRA ile mükelleflerinin verilerini dakikalar içerisinde aktariyor. Zamandan tasarruf ediyor.

Üstelik mükellefini Ekocari'ye getiren mali müşavirler, EDATRA'yı ücretsiz kullanımı avantajıyla hem kendi kazanıyor, hem mükellefine kazandırıyor.

Her Mükellefiniz için Ekocari de %20 İndirim.

fatura takip programı

EDATRA Nedir?

Yeni nesil veri transfer yazılımıdır.
EDATRA, farklı entegratörlerin portallerindeki e-Belge'lerini (e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu ve e-Müstahsil Makbuzu) muhasebe fişine çevirerek mali müşavir yazılımına aktaran yeni nesil veri transfer yazılımıdır.

Fatura İşlemlerinizi Tek Bir Noktadan Verimli Şekilde Yönetin!

Otomatik Aktarım Kolaylığı

Farklı entegratörlerle yer alan e-Belge'lerinize muhasebe fişine çevirerek mali müşavir yazılımınıza otomatik olarak aktarın.

İş Gücünden Tasarruf

Potalsiyel iş gücünüzü azaltıp veri girişinizi otomatize edin, hayatınızı kolaylaştırın.

Sınırsız Destek Alın

Dijital dönüşüm uzmanlarımızdan ihtiyaç duyduğunuzda sınırsız destek alın.

2 Müşterisini
Ekocari'ye
Geçirine
EDATRA kurulumu
+6.000 Adet

4 Müşterisini
Ekocari'ye
Geçirine
EDATRA kurulumu
+12.000 Adet

6 Müşterisini
Ekocari'ye
Geçirine
EDATRA kurulumu
+24.000 Adet

Ön Muhasebe Programı + e-Fatura >> Mali Müşavir Mükelleflere %20 İndirim

Sıkça Sorulan Sorular

Ön muhasebe, bir firmanın cari, ürün, gelir-gider, masraf, alış-satış takibi, banka hesapları gibi her türlü verinin kayıt altına alınmasıdır. Ön muhasebe en kısa tanımıyla bir işletmenin finansal yönetim verilerinin takip edilmesidir. Ön muhasebe programı ise firmanın temel ön muhasebe işlemleri için kullanılan programdır.

Ekocari ön muhasebe programında, cari takip, gelir gider takibi, nakit akış yönetimi, müşteri yönetimi ve fatura süreçleri gibi işlemler yapılır.

Gelişmiş ön muhasebe programı Ekocari ile tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Anlık ve güncel bir şekilde işlerinizin takibini sağlarsınız. E-belge gönderim ve takibinin yapılması, alış-satış takibi, çek-senet takibi, gelir-gider takibi, ürün stoklarının takibi, cari ve cari hesap ekstre takibi, kasa ve banka takibi, borç-alacak takibi gibi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Muhasebe süreçlerinizi internet erişiminizin olduğu her yerden, istediğiniz cihaz üzerinden yönetebilirsiniz.

Ekocari’de; fatura düzenleme, cari takip, teklif takibi, stok takibi, banka takibi, çek/senet işlemleri, kasa işlemleri, alış ve satış işlemleri, irsaliye düzenleme işleri yapılabilir.

Ekocari kolay ön muhasebe programını buraya tıklayarak 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

Ekocari programını kullanmaya başlamak oldukça basit. Web sitesinin sağ üst köşesinde bulunan “ücretsiz dene” butonuna basarak karşınıza çıkan formu doldurunuz. Ardından mail adresinize gelecek yönergeleri takip ederek deneme hesabınıza girebilirsiniz.